TOIMIHENKILÖT JA YHTEYSTIEDOT

Tornion Veneseura ry.
Hyvärisentie 22
95450 TORNIO 
sposti tornionveneseura@gmail.com

Tornion Veneseuran ry:n toimihenkilöt v. 2019

Kommodori Kari Kenttä

044 749 2714  kari.kentta@gmail.com

Varakommodori Kari Ponkala

040 011 4796  kariponkala@hotmail.com

Jäsen Rami Ylävaara

040 506 4883 rami.ylavaara@gmail.com

Jäsen Jukka Kirjakainen

040 833 0736 jukka.kirjakainen@pp1.inet.fi

Jäsen Hely Kurttio

040 579 2393  hely.kurttio@gmail.com

Jäsen Kati Tuoma

040 703 6023  kati.tuoma@gmail.com

Jäsen Markku Palmgren

0400 692 815  markku.palmgren@gmail.com

Jäsen Pertti Nättilä

040 069 1742  kuljetusliikepn@gmail.com

Varajäsen Aaro Ponkala
040 595 6589  aaroponkala@gmail.com
Varajäsen Olavi Tulkki
040 559 0879 olavi.tulkki@gmail.com
Rahastonhoitaja Markku Palmgren0400 692 815  markku.palmgren@gmail.com Sihteeri Kati Tuoma
040 703 6023  kati.tuoma@suomi24.fi
Katsastuspäällikkö Hookana Jaakko

0400 185 905 annelijaakko232@gmail.com

Veneilykouluttaja Yliniva Markku

040 848 1946  markku.yliniva@maritech.fi

Rekisterinhoitaja Mustajärvi Essi VillaLeton isäntä Hookana Jaakko

0400 185 905

Venekatsastajat

Aaro Ponkala     Sauli Mustajärvi

Rami Ylävaara   Jari Jukkola

Villa Leton vuokraus

044 0500 574

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.