TOIMIHENKILÖT JA YHTEYSTIEDOT

Tornion Veneseura ry.
Niittypolku 7 
95410 TORNIO 
sposti tornionveneseura@gmail.com

Tornion Veneseuran ry:n toimihenkilöt v. 2017

Kommodori Ilkka Leppikangas

0400 693 116  ilkka.leppikangas@gmail.com

Varakommodori Kari Kenttä

044 749 2714  kari.kentta@gmail.com

Jäsen Jukkola Jari

050 0605 112  jari.jukkola@hotmail.com

Jäsen Kirjakainen Jukka

040 833 0736 jukka.kirjakainen@pp1.inet.fi

Jäsen Kurttio Hely

040 579 2393  hely.kurttio@gmail.com

Jäsen, sihteeri Mustajärvi Sauli

050 442 0241  sauli.mustajarvi@gmail.com

Jäsen Markku Palmgren

0400 692 815  markku.palmgren@gmail.com

Jäsen Yliniva Markku

0400 287 160  markku.yliniva@maritech.fi

Varajäsen Hookana Jaakko

0400 185 905 annelijaakko232@gmail.com

Varajäsen Tulkki Olavi

040 559 0879 olavi.tulkki@gmail.com

Rahastonhoitaja Markku Palmgren

0400 692 815  markku.palmgren@gmail.com

Katsastuspäällikkö Hookana Jaakko

0400 185 905 annelijaakko232@gmail.com

Veneilykouluttaja Yliniva Markku

040 848 1946  markku.yliniva@maritech.fi

Rekisterinhoitaja Mustajärvi Essi VillaLeton isäntä Hookana Jaakko

0400 185 905

Venekatsastajat

Aaro Ponkala     Sauli Mustajärvi

Rami Ylävaara   Jari Jukkola

Villa Leton vuokraus

044 0500 574

Vastaa